VELIKONOČNÍ KOULENÍ 2009

V neděli proběhlo v Třísově velice zábavné odpoledne kde soutěžili děti a dospělí.

Počasí se vydařilo a tak jsme mohli ve velkém počtu zahájit další ročník Velikonočního koulení. Bylo připraveno 5 soutěžních úkolů pro celkem pět družstev dětí a deset dvojic dospělých.

Jako první se soutěžilo v dvojhodu gumovkou následovala disciplína točení kterou někteří označují za centrifugu na klacku nebo také běh opilců. Poté se bojovalo v tandemovém lyžovaní na které nám slíbila půjčit sníh Kateřina N., ale ten při převozu záhadně zmizel. I tak se jelo. Před posledním úkolem Hodem vajec si pro soutěžící pořadatelé připravili bonusovou soutěž , děti běhali (hopsali) na chůdách a dospělí jezdili s kolečkem naslepo slalom.

Na závěr celého odpoledne se všichni soutěžící i diváci chopili lana a došlo k přetahování Horánku a Dolánku.

Jak je z fotek patrno akce se vydařila a ukázala že se ještě umíme zasmát i sami sobě. Při závěrečném vyhodnocení byly rozdány sladké ceny všem a trofeje vítězům.

Už nyní se těšíme na další akci, “Cestu pohádkovým lesem“ 6.června.

--- Míra Kouba ----

František Tvaroh, 13. 04. 2009 | Prečtení: 1444 | Rubrika: Kulturní akce

Pozvánka na soutěž

SDH Třísov zve na soutěž mladých hasičů v požárním útoku, v sobotu 22.9.2018 od 9 00 hodin (start prvního družstva). Na hřišti pod koupalištěm, soutěž proběhne na 2 pokusy a na 2 samostatných základnách.

(15.09.2018)
JČHL 2008 - Holubov - 13