Hasiči Třísov


Vyhledávání

Vyhledat text

Informace
Adresa:
SDH Třísov
382 03
Křemže

Webmaster
Petr Klimeš
František Tvaroh

Fan page FB

O PUTOVNÍ POHÁR SDH TŘÍSOV - 10. 6. 2012

V neděli, po sobotní soutěži v Žernovicích, uspořádal náš sbor 13. ročník soutěže O PUTOVNÍ POHÁR SDH. I přes velmi nepříznivé počasí se do Třísova sjelo rekordních 42 družstev.


Z toho bylo 13 ženských a 29 mužských kolektivů. Družstvo mužů Holubov B z důvodu zapůjčení 3 závodníků běžel mimo soutěž. Opět se závodilo na dvě časomíry a na základně se střídali muži a ženy. Po doběhnutí posledního družstva žen pokračovala soutěž mužů.

Náš sbor závodil se třemi družstvy a z nich se jako první představily ženy, které zaběhly v daných podmínkách velmi pěkný útok a jen delší nástřik pravého terče znamenal čas 32,37 s který nakonec stačil na 3. místo a dalších šest bodů do hodnocení JČHL. V hodnocení Velké ceny okresu Český Krumlov to znamenalo plný počet bodů za první místo.

Jako druzí se představili muži A, kteří chtěli navázat na sobotní výsledek a umístění ještě vylepšit, což se povedlo a čas 26,21 s znamenal zisk 17 bodů za druhé místo se ztrátou 35 setin sekundy na vítězné Mydlovary a zároveň vítězství v soutěži o nejrychlešího proudaře pro Petra Klimeše s časem nástřiku 23,71 s. Rovněž muži vyhráli hodnocení Velké ceny okresu.

Ke konci celé soutěže, když už se počasí umoudřilo a přestalo pršet, ale dráha už byla značně rozbahněná a klouzavá se na základnu připravilo naše béčko mužů, kteří vzhledem k minimu tréninků předvedly solidní útok a jen delší nástřik pravého terče je připravil o umístění v první desítce výsledkové listiny. Konečný čas 33,81 s znamenal 14. místo mezi 28 soutěžícími kolektivy. Ve Velké ceně okresu se umístili na šestém místě.

Kompletní výsledky jsou v sekci "Výsledky soutěží".

Na závěr bychom chtěli poděkovat za věnování cen pro vyhodnocení soutěže Obecnímu úřadu Holubov a firmě PEKÁRNA SRNÍN KIII spol. s r.o.

Poděkování za měření útoků rovněž patří HZS Český Krumlov a SDH Chmelná.


František Tvaroh, 12. 06. 2012 | Prečtení: 1113 | Rubrika: Naše soutěž
Aktuálně
Databáze neobsahuje žádnou novinku.
Foto dne
Chata Frymburk 2013 - 16
Vícedenní pobyt na chatě u Frymburku 1.-6. 7. 2013
zobrazení: 541
známka: 0
AKTUALITY   |  HISTORIE   |  FOTKY   |  VIDEA   |  KONTAKTY

www.hasicitrisov.cz Copyright © 2011-2015 B2X Solutions. Všechna práva vyhrazena.