JČHL Třísov 5.6.2016

PohárV neděli 5. června se v Třísově konal již 17. ročník hasičské soutěže dospělých v požárním útoku - O putovní pohár starosty SDH Třísov. Soutěž byla započítána do seriálů Jihočeská hasičská liga a Velká cena okresu Český Krumlov. Účast družstev byla opět velice pěkná, přijelo závodit 47 týmů. Z technických důvodů byla soutěž letos pouze na jednu časomíru (SDH Lišov). Počasí přálo a k vidění byly pěkné výkony, zejména v podání vítězného týmu mužů Chlum B v rekordním čase 20.98.

Domácí borci Třísova se postavili na start jako první v pořadí. Časomíra se zastavila na čase 24.85 a tento výkon v konečném pořadí znamenal 8. místo. Za vítězným Chlumem 20.98 se umístil další z favoritů Netřebice s časem 22.47 a třetí místo vybojoval vítěz z roku 2014 Holašovice, čas 23.73. Loňský vítěz soutěže Žernovice po trápení na levém terči skončil na 17. místě.

V ženské kategorii Třísov zastoupení neměl. Ze startovního pole se nejvíce zadařilo Mydlovarským holkám, kterým po loňském 2. místě tentokrát stačil na vítězství výkon 23.56. Na druhém místě Zlatíčka z Lišova 23.92 před Chlumem 24.24.

Do bodování JČHL výsledek znamená zisk 8 bodů. Pořadí JČHL

V redukovaném pořadí týmů z okresu Český Krumlov 3. místo Pořadí VCČK

Výsledky a videa na hasicskasoutez.cz

Mezičasy