Finále VCČK v Českém Krumlově 3.10.2015 a Finále JČHL

VCČKNa poslední soutěž okresní ligy dospělých vyrazilo pouze jedno družstvo mužů. Účast byla 15 družstev mužů a 8 družstev žen. Běhalo se již tradičně na úzkém asfaltovém parkovišti pod mostem a stříkalo se na průhledné nástřikové terče.

Výsledky

Muži vyrazili na trať se startovním číslem 15. Po zádrhelu na nalejvání a nezapojení proudnice na jednom z proudů se nakonec podařilo útok dokončit v čase 45:38.

Konečné výsledky Velké Ceny Českého Krumlova 2015 (bude doplněno)

Ve VCČK 2015 se Třísov umístil na 7. místě.

Finále JČHL

Odpoledne tu samou sobotu se ještě konalo finále JČHL v Chlumu u Křemže, tam ale nestartoval žádný tým z Třísova.

Konečné výsledky Jihočeské hasičské ligy 2015

Třísov A startoval na JČHL 2015 celkem 5x a nezískal ani bod. Na nejlepší umístění dosáhnul v Kájově, tam skončil těsně za bodovanou patnáctkou na 16. místě.

Třísov B se účastnil dvou soutěží JČHL a rovněž nezískal ani bod (a ani nemohl získat, z důvodu zapůjčení závodníka z jiného družstva).

Petr Klimeš, 08. 10. 2015 | Prečtení: 741 | Rubrika: Výsledky - muži

OPČK 2016 - 17