Hasiči Třísov


Vyhledávání

Vyhledat text

Informace
Adresa:
SDH Třísov
382 03
Křemže

Webmaster
Petr Klimeš
František Tvaroh

Fan page FB

12. kolo JČHL Lišov 16.9.2018

Další tradiční zastávkou seriálu JČHL je Lišov. Letos ovšem v provizorních podmínkách, protože areál, kde se vždy běhalo prochází rekonstrukcí. Příští sezónu se prý máme na co těšit.


V Lišově je trať o poznání sušší, i když proti té v Mydlovarech trošku hrbolatá, ale je to provizorní, takže pohoda. V sobotu se to prokletí prolomit nepodařilo, za to v neděli jsme překvapili sami sebe. V pevném pořadí se opět vytvořila skulina, tentokrát startujeme desátí. Nevím, který škrábal psal složení týmu, každopádně paní spolukomentátorku potrápil pěkně.

Start se povedl na výbornou, košík a náběr jdou v klidu na jistotu. Dopředu všichni mažou jak mají, takže strojník může hnát vodu bez větších rozpaků. Proudaři si možná ještě nějakou tu desetinku počkali na výstřik, ale sestřiky stály za to. Orientační výstřiky byly podle výsledkové listiny v čase 17.40 s. Pravý terč padl v čase 17.92 s, zapisujeme však sestřik levého terče 18.01 s. Konečně se snad podařilo prokletí zlomit a hned z toho máme třísovský rekord na soutěži JČHL. Ani nás nakonec tolik nemrzelo, že ačkoliv jsme se proti sobotě zlepšili o celé dvě sekundy, skončili jsme o celá dvě místa hůře 12.

Heslo pro příští týden v Chlumu a Frymburku zní: „Jdeme na sedmnáct!“

--- Jan Fučík ---


František Tvaroh, 18. 09. 2018 | Prečtení: 392 | Rubrika: Výsledky - muži
Aktuálně
Databáze neobsahuje žádnou novinku.
Foto dne
MDD 2017 - Cesta pohádkovým lesem - 19
Mezinárodní den dětí - Cesta pohádkovým lesem - 27. 5. 2017
zobrazení: 426
známka: 0
AKTUALITY   |  HISTORIE   |  FOTKY   |  VIDEA   |  KONTAKTY

www.hasicitrisov.cz Copyright © 2011-2015 B2X Solutions. Všechna práva vyhrazena.