12.12.2009 - Výroční valná hromada

V sobotu 12. prosince se v Hostinci U VLČÁKA uskutečnila Výroční valná hromada našeho sboru.

O úvodní kulturní vložku se jako vždy postarali naši nejmenší členové, kteří si tentokráte připravili krátkou scénku. Poté následovali se svými zprávamy jednotliví členové výboru.

Hosty na VVH byli starosta obce Jaroslav Franěk, starosta okrsku Jan Vitek a předseda Zemědělského družstav Podkleťan Křemže Ing. Otta Šandera.

Jelikož se v letošním roce konaly volby došlu i k menším změnám ve výboru, když svoji činost ukončili tří členové a výbor byl doplněn o nového člena Zdeňka Tvaroha, který byl zároveň zvolen novým velitelem sboru za odstupujícího Karla Hončíka ml.

Následně byli  za celoroční ocenění vybraní členové. Po diskusi a přijetí usnesení z VVH bylo podáváno občerstvení.

Několik fotografií je k vidění zde.

František Tvaroh, 14. 12. 2009 | Prečtení: 1273 | Rubrika: Ostatní

JČHL 2013 - Chlum - 1